š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Alissa Cream Area Rug
| Collection: | Alissa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Ivory, Gray, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Alissa Cream Area Rugā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alissa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Ivory, Gray, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























