š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Allie Textured Jute Rug - Clearance
| Collection: | Allie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Camel, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Allie Textured Jute Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Allie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Camel, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























