š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Alma Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDAL-2303 Area Rug
| Colors: | Tan |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $82.25
Original: $235.00
-65%Alma Machine Woven Elle Decor x LIVABLISS EDAL-2303 Area Rugā
$235.00
$82.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Tan |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |























