š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Almo Area Rug - Clearance
| Collection: | Almo |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Dark Purple, Light Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
$69.65
Original: $199.00
-65%Almo Area Rug - Clearanceā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Almo |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Dark Purple, Light Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























