š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Aloleng Area Rug - Clearance
| Collection: | Aloleng |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Sage, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 0.9" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Aloleng Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aloleng |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Sage, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 0.9" |























