






Feizy Altmar Modern Abstract - Blue/Gray/Taupe Area Rug
| Collection: | Altmar |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $379.00
-65%$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Altmar |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Industrial |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























