š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Alvaro Area Rug
| Collection: | Alvaro |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $219.00
Alvaro Area Rugā
$219.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alvaro |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.39" |























