š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Ambel Tan Camel Jute Area Rug
| Collection: | Ambel |
|---|---|
| Colors: | Tan, Off White, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ambel Tan Camel Jute Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ambel |
|---|---|
| Colors: | Tan, Off White, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























