š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Aminia Area Rug
| Collection: | Aminia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Brown, White, Medium Brown, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 56% Polypropylene, 44% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $169.00
Aminia Area Rugā
$169.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aminia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Brown, White, Medium Brown, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 56% Polypropylene, 44% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























