š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Amira Hand Knotted Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Amira |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $125.65
Original: $359.00
-65%Amira Hand Knotted Wool Area Rug - Clearanceā
$359.00
$125.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amira |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























