š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Amoura Area Rug
| Collection: | Amoura |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Gray, Beige, Olive, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 56% Polypropylene, 44% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $169.00
Amoura Area Rugā
$169.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amoura |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Gray, Beige, Olive, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 56% Polypropylene, 44% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























