




Feizy Amzad Transitional Ikat - Brown/Red/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Amzad |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Red, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Craftsman,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $739.00
-65%$739.00
$258.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amzad |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Red, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Craftsman,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























