š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Anahid Beige Area Rug
| Collection: | Anahid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Slate Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Anahid Beige Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anahid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Slate Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























