š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Anana Silver Blue & Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Anana |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Beige, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $39.00
Anana Silver Blue & Beige Area Rug - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anana |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Beige, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























