š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Anando Washable Area Rug
| Collection: | Anando |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Cream, Orange, Pale Pink, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Anando Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anando |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Cream, Orange, Pale Pink, Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |























