š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Anavia Area Rug - Clearance
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction with contemporary style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Anavia |
| Colors: | Light Wood, Dark Brown, Dark Bronze |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
$34.65
Original: $99.00
-65%Anavia Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction with contemporary style Outdoor safe, and Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Anavia |
| Colors: | Light Wood, Dark Brown, Dark Bronze |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























