š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Andia Plush Grid Rug - Clearance
| Collection: | Andia |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Minimal Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Andia Plush Grid Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andia |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Minimal Modern |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























