š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Andra Area Rug - Clearance
| Collection: | Andra |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Andra Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andra |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























