š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Andred Taupe Area Rug
| Collection: | Andred |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Tan, Stone, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Andred Taupe Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andred |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Tan, Stone, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























