š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Andrey Dark Beige Area Rug
| Collection: | Andrey |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 85% Wool, 15% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Andrey Dark Beige Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Andrey |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 85% Wool, 15% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























