š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Anelia Powder Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Anelia |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Soft Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Anelia Powder Blue Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anelia |
|---|---|
| Colors: | Light Blue, Soft Gray, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 4" |























