š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Angaston Beige Hand-Woven Jute Rug - Clearance
| Collection: | Angaston |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Angaston Beige Hand-Woven Jute Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Angaston |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























