š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Ankara Premium Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Ankara |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Denim, Dusty Coral, Mustard, Navy, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ankara Premium Wool Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ankara |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Denim, Dusty Coral, Mustard, Navy, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























