š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Annick Area Rug
| Collection: | Annick |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Burgundy, Olive, Mustard, Coral |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $79.00
Annick Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Annick |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Burgundy, Olive, Mustard, Coral |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























