š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Antequera Blue Marble Rug - Clearance
| Collection: | Antequera |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Sage, Rust, Mustard, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Antequera Blue Marble Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Antequera |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Sage, Rust, Mustard, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4.3" |























