š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Anuhea Light Gray Area Rug
| Collection: | Anuhea |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |
$55.65
Original: $159.00
-65%Anuhea Light Gray Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anuhea |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Black, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |



















