š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Galya Area Rug
| Collection: | Galya |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Purple, Dark Brown, Off White, Camel |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 50% Cotton / Main: 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.04" |
$13,099.00
Galya Area Rugā
$13,099.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Galya |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Purple, Dark Brown, Off White, Camel |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 50% Cotton / Main: 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.04" |




















