š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Medinah Washable Runner Rug
| Collection: | Aliyya |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Dark Brown, Ivory, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Medinah Washable Runner Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aliyya |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Dark Brown, Ivory, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |



















