š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Anund Area Rug
| Collection: | Anund |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Anund Area Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anund |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |























