š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Anusha Area Rug
| Collection: | Anusha |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Anusha Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anusha |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |























