







Feizy Anya Transitional Abstract - Ivory/Blue/Gray Area Rug
| Collection: | Anya |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Original: $299.00
-65%$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anya |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























