š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Aram Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBAR-2306 Area Rug
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $24.50
Original: $70.00
-65%Aram Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBAR-2306 Area Rugā
$70.00
$24.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























