š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Arcanum Hand Knotted Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Arcanum |
|---|---|
| Colors: | Black, Burnt Orange, Aqua, Ivory, Pink, Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |
Select Title
From $230.65
Original: $659.00
-65%Arcanum Hand Knotted Wool Area Rug - Clearanceā
$659.00
$230.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arcanum |
|---|---|
| Colors: | Black, Burnt Orange, Aqua, Ivory, Pink, Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |























