š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Architect Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAAR-2300 Area Rug
| Colors: | Ivory, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Architect Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAAR-2300 Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























