š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Arenda Light Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Arenda |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Cream, Navy, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Arenda Light Gray Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arenda |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Ivory, Cream, Navy, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























