š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Arlene Area Rug
| Collection: | Arlene |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate, Black, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $69.00
Arlene Area Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arlene |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate, Black, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























