



Feizy Armant Traditional Oriental - Ivory/Pink/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Armant |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pink, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Original: $949.00
-65%$949.00
$332.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Armant |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pink, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























