š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Arnulf 3D Textured Washable Rug
| Collection: | Arnulf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $69.00
Arnulf 3D Textured Washable Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arnulf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























