š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Asahel Ivory Area Rug
| Collection: | Asahel |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Stone Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $89.00
Asahel Ivory Area Rugā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Asahel |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Stone Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























