






Feizy Ashby Transitional Stripes - White/Tan Area Rug
| Collection: | Ashby |
|---|---|
| Colors: | White, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ashby |
|---|---|
| Colors: | White, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |























