







Feizy Asher Transitional Distressed - Gray/White Area Rug - Clearance
| Collection: | Asher |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Asher |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























