



Feizy Asher Transitional Geometric - Taupe/Black/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Asher |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Original: $419.00
-65%$419.00
$146.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Asher |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Scandinavian,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























