š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Ashlyn Cream Area Rug
| Collection: | Ashlyn |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Ashlyn Cream Area Rugā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ashlyn |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























