







Feizy Astra Transitional Abstract - Blue/Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Astra |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Astra |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























