š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Astro Modern Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Astro Modern Shag Area Rug - Clearanceā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























