š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Athiyo Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBAT-2302 Area Rug
| Colors: | Medium Gray, Off - White, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Jute, 50% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $22.75
Original: $65.00
-65%Athiyo Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBAT-2302 Area Rugā
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray, Off - White, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Jute, 50% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























