š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Atifa Area Rug - Clearance
| Collection: | Atifa |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Caramel, Beige, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.1" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Atifa Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Atifa |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Caramel, Beige, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.1" |























