🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Atira Mustard Checkered Area Rug
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Atira Mustard Checkered Area Rug—
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |























