š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Attila Thick Luxe Area Rug
| Collection: | Attila |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige, Tan, Teal, Pink, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Attila Thick Luxe Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Attila |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige, Tan, Teal, Pink, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























