






Feizy Atwell Transitional Abstract - Green/Gray/Ivory Area Rug
| Collection: | Atwell |
|---|---|
| Colors: | Green, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Atwell |
|---|---|
| Colors: | Green, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Transitional,Industrial,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























